Farming Simulator 25 oficjalnie zapowiedziany. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery

Grafika promująca grę Farming Simulator 25. Widzimy widok roztaczający się na pola ryżowe w Azji Wschodniej.

Fani wirtualnego rolnictwa mogą już zakasać rękawy. Farming Simulator 25 otrzymał oficjalną zapowiedź i dokładną datę premiery.

Już niedługo znów zasiądziemy za kierownicą ciągnika. Nowa edycja znanego symulatora rolnictwa została oficjalnie zapowiedziana. Zobaczcie, jakie nowości do serii wprowadzi Farming Simulator 25 i jaka jest data premiery gry.

Podstawowa rozgrywka oczywiście nie ulegnie zmianie. Wciąż zarabiamy na roli, a pieniądze przeznaczamy na dalszy rozwój farmy. Do nowinek za to należą mapy, które znajdziemy w tytule. Nasze gospodarstwo będziemy mogli otworzyć na terenach Azji Wschodniej, Ameryki Północnej i Europy Środkowej. Obecność ziem azjatyckich oznacza także nowy rodzaj uprawy – ryż (stanowiący jeden z dwudziestu typów plonów). Oprócz znanych już nam zwierząt, takich jak konie, krowy czy owce, zobaczymy również bawoły.

Produkcja zaoferuje aż 400 maszyn i obiektów od znanych, światowych marek. Nie zabraknie nowych łańcuchów produkcyjnych oraz misji budowlanych. Twórcy zapowiadają także o wiele lepsze wrażenia graficzne i system fizyki, dzięki silnikowi GIANTS Engine 10.

Wiemy także, co znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej. Oprócz samej gry możecie się spodziewać stacyjki USB z dwoma kluczykami, 16-bitowej retro wersji produkcji, DLC z dodatkowym kombajnem oraz poradnika do modowania. Z drobniejszych rzeczy otrzymamy także brelok, trzy plakaty oraz zestaw naklejek.

Farming Simulator 25 zadebiutuje 12 listopada tego roku. Pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli lubicie symulatory, możecie zajrzeć na naszą listę tych najlepiej zapowiadających się z premierą w 2024.

Scroll to Top