Nowy zwiastun do Commandos: Origins przypomina o tegorocznej premierze

Grafika z gry Commandos: Origins

Strategia Commandos: Origins dostała zwiastun z gameplayem, na którym przyjrzymy się skradaniu, cichym eliminacjom i różnym lokacjom. 

W maju twórcy tej produkcji uchylili nieco rąbka tajemnicy. Teraz gra Commandos: Origins otrzymała pełnoprawny zwiastun z fragmentami rozgrywki. W trakcie pokazu Games Baked in Germany Showcase twórcy pochwalili się nowym filmikiem. 

Na minutowym materiale zobaczymy przeróżne lokacje, te pustynne czy też śnieżne. Przede wszystkim przyjrzymy się akcji, czyli skradaniu czy cichym likwidowaniu przeciwników. Wspomniany materiał znajdziecie oczywiście poniżej. 

Przypomnę, że Commandos: Origins to strategia taktyczna, w której wcielamy się w komandosów podczas II wojny światowej. Czeka na nas mnóstwo, różnorodnych zadań: operacje ratunkowe, najazdy na wrogie posterunki czy dokonywanie sabotażu. Produkcja ma zadebiutować w tym roku, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Sięgną po nią użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł już w dniu premiery trafi też do usługi Xbox Game Pass. 

Scroll to Top