First 4 Figures prezentuje figurkę Ornsteina

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Dark Souls.

Jeśli jesteście miłośnikami gier studia FromSoftware, a na Waszych półkach wciąż jest miejsce na ładne figurki – przetrzepcie portfele i skarpety, mamy bowiem dla Was nie lada gratkę. First 4 Figures zapowiedziało premierę dwóch bliźniaczo podobnych do siebie figurekOrnsteina z Dark Souls, a także Starego Smokobójcy z Dark Souls II. Obie statuetki mają trafić do sprzedaży na początku 2021 roku.
Zgodnie ze słowami producenta, pozycja obu postaci zainspirowana została walką z Ornsteinem w Anor Londo – po zabiciu jego towarzysza Smougha Ornstein absorbuje jego energię, dzięki czemu zyskuje kilka nowych umiejętności. Jedną z nich jest atak obszarowy, którego finisz uwieczniony został w postawie figurki. Towarzyszący temu charakterystyczny efekt wyładowań elektrycznych odzwierciedlają z kolei lampy LED.
(źródło: https://www.first4figures.com)
Trzeba przyznać, że figurka prezentuje się nad wyraz przyzwoicie. Detale zostały odwzorowane z niesamowitą precyzją, a widoczne na zdjęciach oświetlenie przywodzi na myśl pamiętne chwile walki z tym szalenie charakterystycznym bossem. Obecnie istnieje możliwość wykupienia preorderu – w tym dwupaku, który pozwala na zaoszczędzenie dziesięciu dolarów.
 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top