The Outer Worlds wychodzi na Steam

Akcja-reaktywacja.


Kosmiczna przygoda The Outer Worlds zaczęła się w październiku 2019, początkowo tylko dostępna na Epic Games Store i Microsoft Store. Okres ograniczenia dobiega jednak końca. 23 października, The Outer Worlds na dobre pojawi się też na platformie Steam. Dostępne będzie również pierwsze DLC do gry, Peril on Gorgon, inspirowane grami Bioshock
The Outer Worlds to niewymagający, przyjazny RPG ze świeżym podejściem do gatunku i porządną dawką cynizmu. Nasza postać, zagubiona na statku na krańcu galaktyki, budzi się dziesiątki lat później by znaleźć się w samym środku spisku, którego stawką jest życie całej kolonii Halcyon. Podejmowane decyzje wpłyną na losy kosmosu, jednak nie tylko: studio Obsidian oferuje nam nowe podejście do tworzenia postaci, obserwując nasz styl gry i dopasowując cechy lub umiejętności bohatera do naszych wad lub zalet. Jak zwykle dostaniemy grupę ciekawych towarzyszy, każdy z własnymi motywacjami i misjami, a świat będzie stał przed nami otworem.
Drugie DLC do The Outer Worlds, Murder on Eridanos, jest planowane na pierwszą połowę 2021 i też będzie dostępny na Steamie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top