Spider-man i obozowanie w przenicowanym świecie, czyli Fortnite: Odwrócenie

Rozdział 3 Frotnite: Odwrócenie. Grafika przedstawia Spider-Mana oraz inne postacie dostępne w karnecie bojowym nowego sezonu.

Wystartował kolejny sezon popularnej strzelanki battle royale. Zobacz jakie zmiany przyniesie rozdział 3 Fortnite: Odwrócenie.

Bez wątpienia Epic Games wie jak świetować małe i duże rzeczy w swoim flagowym tytule. Darmowa strzelanka z gatunku battle royale słynie bowiem z ciekawych okolicznościowych wydarzeń. Jednak do najbardziej niezapomnianych należą eventy celebrujące rozpoczęcie kolejnego sezonu. Również tym razem przygotowano dla graczy coś naprawdę specjalnego. Poprzednią część gry kończy widok wyspy, która staje pionowo do góry, żeby następnie wywrócić się na drugą stronę. Zdecydowanie twórcom nie można odmówić wyobraźni i rozmachu, ponieważ całe show miało na celu zakomunikować tylko dwie rzeczy. Po pierwsze od tej pory pojedynki będą odbywać się na nowej mapie. Po drugie rozpoczyna się rozdział 3 – Fortnite: Odwrócenie – witajcie w pierwszym sezonie!

Jak widać, na graczy czeka wiele zmian i liczne atrakcje. Przede wszystkim przenicowana mapa, na której znajdziemy ciekawe bronie, kompletnie nowe lokacje oraz nieznane dotąd anomalie pogodowe. Pojedynkujący się powinni uważać na tornada! Poza tym od tej pory w trakcie rozgrywki będziemy mogli rozbić obóz, w którym uleczymy się i przechowamy przedmioty. Natomiast bezpośredniego zagrożenia pomogą nam uniknąć w trzecim rozdziale szybkie wślizgi. W tym sezonie karnecie bojowym odblokujemy skórki Spider-Mana oraz  Dwayne’a Johnsona wcielającego się w postać Fundament! Warto podkreślić, że cała ta niesamowita zawartość po raz pierwszy powstała na silniku Unreal Engine 5. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów najnowszej aktualizacji do Fortnite, to zachęcamy Was do odwiedzenia oficjalnej strony gry.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top