Genshin Impact: aktualizacja 1.2 przynosi nowy region i postaci

genshin impact chalk prince and dragon

Pada śnieg, pada śnieg i latają smoki.

Genshin Impact to jeden z największych growych hitów tego roku. Darmowe RPG z otwartym światem od chińskiego studia MiHoYo otrzymało nawet tytuł gry roku w plebiscycie Google Play. Gra, chociaż udostępniona jako free-to-play, regularnie otrzymuje aktualizacje, które wzbogacają ogromny już świat.

23 grudnia, zgodnie z zapowiedziami, uruchomiona została aktualizacja 1.2 pod tytułem The Chalk Prince and the Dragon. Do gry dołączono nowy, pokryty śniegiem region, Dragonspine. Wyróżnić w nim można trzy główne lokacje: dwa miasta Entombed City i Starglow Cavern, oraz Wyrmrest Valley, czyli ostatnie miejsce spoczynku legendarnego smoka.

Nowością są również dwie grywalne postacie. Albedo biegle włada mieczem, natomiast Ganyu strzela z łuku.

Łatka wprowadza również nową mechanikę ściśle związaną ze śniegową krainą. Zimno odbiera życie, trzeba więc uważnie planować swoje podróże. Zbyt długie przebywanie na mrozie, zamiecie śnieżne oraz kontakt z lodowatą wodą powodują utratę punktów życia.

Lista dodatkowej zawartości łatki Genshin Impact 1.2 jest naprawdę imponująca. Wraz z nowymi przedmiotami, zadaniami i osiągnięciami oraz specjalnym wydarzeniem fabularnym to bardzo dobra okazja, aby, jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zapoznać się z tą grą. Jeśli graliście to świetny moment, aby do niej wrócić. Przypominamy również, że w lutym 2021 nastąpi kolejna aktualizacja wprowadzająca wydarzenie o nazwie Festiwal Obrządku.

Genshin Impact dostępne jest za darmo na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5, a także na urządzeniach z Androidem i systemem iOS.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top