Ghost of Tsushima: Legends już dostępne za darmo!


Najnowsza produkcja Sucker Punch, która odbiła się szerokim echem na całym świecie, ma dostępny nowy tryb wieloosobowy. Jak się okazało, był planowany od samego początku.


Ghost of Tsushima
to tytuł, o którym – pomimo, że w miarę świeży – mało kto nie słyszał. W dodatku teraz twórcy postanowili dodać przysłowiową wisienkę na czubek tortu, czyli rozbudowany tryb wieloosobowy. Dostępny całkowicie za darmo dla posiadaczy oryginalnego tytułu od 16 października tego roku, Ghost of Tsushima: Legends był planowany od samego początku. Właśnie z tego powodu można w nim znaleźć aż trzy różne rodzaje misji, gdzie jedne są fabularne, urozmaicające historię Jina i można je przejść w kooperacji ze znajomym, kolejne to tryb przetrwania, gdzie bawimy się w cztery osoby, a finalnie otrzymujemy rajd, który jeszcze nie jest dostępny, ale wkrótce mamy dowiedzieć się więcej.


Pierwsze opinie są bardzo pozytywne. Dużą zaletą jest brak mikropłatności oraz rozbudowane klasy postaci. Możemy wybierać pomiędzy Samurajem, Roninem, Łowcą i Zabójcą, a każda ma inny styl walki i umiejętności, dzięki czemu każdy gracz ma możliwość stworzenia postaci pod swój styl gry.


Podsumowując, dostaliśmy nieoczekiwany, ale starannie dopracowany dodatek, w który każdy, komu spodobała się Tsushima, musi zagrać chociaż raz.


Autorka: Izabella “Neko” Kremer

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top