Ghostwire: Tokyo za darmo w Epic Games Store na Święta 2023

Epic Games Store rozdaje darmowe gry na święta 2023, na grafice tło jak czerwony papier prezentowy, przewinięty zieloną wstążką z kokardą i nazwą sklepu na etykiecie

Ghostwire: Tokyo, uznawane za jedną z najlepszych gier 2022 roku, jest dostępne do jutra za darmo w Epic Games Store.

Epic Games Store kontynuuje świąteczne rozdawnictwo, oferując dziś za darmo Ghostwire: Tokyo. Gra wydana przez Bethesdę Softworks jest w ocenie wielu graczy jedną z najlepszych produkcji 2022 roku. U konkurencji, czyli na Steamie, zebrała 82% pozytywnych recenzji. Obecnie zaś możecie odebrać ją bezpłatnie, klikając w ten link. Promocja trwa do jutra, czyli 25 grudnia, do godziny 16:59. O 17 zastąpi ją następny darmowy tytuł.

Warto zaznaczyć, że nie pierwszy raz tytuł możemy odebrać za darmo na platformie Epic Games Store. Mimo to z pewnością ucieszy wielu użytkowników, którzy jeszcze nie mieli gry w swojej bibliotece. Ghostwire: Tokyo to przygodowa gra akcji, opracowana przez studio Tango Gameworks.

Ghostwire: Tokyo trafiamy do rzeczywistości, w której przez szalonego okultystę zniknęło 99% mieszkańców tytułowego Tokio. Miasto opanowały nadprzyrodzone istoty z japońskiego folkloru oraz członkowie sekretnego ugrupowania, ukrywający się za maskami Hannya. My – w roli jednego z niewielu ocalałych – musimy stawić im czoła, jednocześnie zagłębiając się w ulice surrealistycznego świata. Wachlarz nadnaturalnych umiejętności bojowych rozbudowujemy wraz z postępami w grze. Naszą misją zaś jest pokonanie hord yokai i odkrycie tajemnicy zniknięcia mieszkańców.

24-godzinna promocja obowiązuje tylko w Epic Games Store, niemniej gra ukazała się także na platformach PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Scroll to Top