The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo w Epic Games Store

The Outer Worlds w Xbox Game Pass

Epic Games Store dalej rozpieszcza, tym razem zaoferował za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition.

Jeśli byliście ciekawi, co jeszcze zaoferuje nam wydawca Fortnite’a w obecnie trwającym świątecznym rozdawnictwie, to nie będziecie zawiedzeni. Dzisiaj bowiem Epic Games Store zrobił wielu graczom świetny prezent i zaoferował za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Jest to wyjątkowy zestaw, zawierający grę podstawową oraz dwa dodatki: Peril on Gorgon i Murder on Eridanos.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition odbierzecie tutaj.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition to gra RPG w klimacie science-fiction. Trafiamy do XXIV wieku – czasów, gdy podróże kosmiczne nie są już wielką niewiadomą, a ludzkość zakłada kolonie w całym wszechświecie. My trafiamy na Arkadię, na którą miały dotrzeć dwa statki z osadnikami, niemniej w trakcie trasy jeden przepadł w nieznanych okolicznościach. W końcu okręt zostaje odnaleziony przez niejakiego Phineasa Wellesa. Naukowcowi udaje się dostać do wziąć zahibernowanych pasażerów i wybudzić jednego z nich – naszą bohaterkę lub bohatera. Informuje nas, że kolonią rządzą niekompetentni ludzie. Tylko my możemy uratować ją przed zagładą. O ile chcemy. Możemy bowiem zarówno pomóc Wellesowi, jak i niweczyć jego działania

Warto zwrócić uwagę, że zaledwie pod koniec października deweloper, Obsidian Entertainment, chwalił się, że gra sprzedała się już w ponad 5 milionach egzemplarzy.

Scroll to Top