Niebawem wybierzemy się do Valhalli. God of War: Ragnarok otrzyma darmowy dodatek!

Na górze napis God of War Valhalla, w tle widać wejście do góry a pod nią postać z dwoma ostrzami w ręku

Santa Monica Studio przygotowało dla nas kolejne przygody Kratosa. Jeszcze w grudniu pojawi się darmowy dodatek do gry God of War: Ragnarok.

Bez wątpienia ostatnia odsłona przygód Kratosa zebrała uznanie wśród graczy. W związku z tym coraz częściej dopytują oni o kontynuację. W kwietniu ich nadzieję rozpalił aktor podkładający głos Tyra – Ben Prendergast. Podczas jednego z wywiadów wyjawił, iż na pewno jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć graną przez niego postać. Jego słowa mogły oznaczać, że twórcy powoli planują wydanie nowej części serii. Niestety póki co skończyło się jedynie na plotkach. Jednak deweloperzy z Santa Monica Studio nie spoczęli na laurach i przygotowali niemałą niespodziankę. Co prawda, nie chodzi o kolejną pełnoprawną produkcję w nordyckim świecie, ale fani i tak powinni być zadowoleni. Do God of War: Ragnarok trafi darmowy dodatek, który zadebiutuje za kilka dni.

Wczoraj odbyła się największa gala rozdania nagród w branży gier wideo – The Game Awards. Oprócz przyznania statuetek zwycięzcom z poszczególnych kategorii, mogliśmy zobaczyć wiele zapowiedzi nadchodzących produkcji. To właśnie podczas tego wydarzenia Santa Monica Studio zaprezentowało zwiastun dodatku do God of War: Ragnarok zatytułowany Valhalla. W DLC, razem z Kratosem i Mimirem, wybierzemy się do krainy wiecznego szczęścia znanej z nordyckiej mitologii. Twórcy poinformowali, że postanowili dodać do klasycznej walki elementy inspirowane grami roguelite, dzięki czemu każda potyczka będzie jeszcze bardziej emocjonująca i wymagająca.

Kiedy więc dostaniemy darmowe DLC do God of War: Ragnarok? Okazuje się, iż nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ premiera została zaplanowana na 12 grudnia, czyli już za kilka dni. Oczywiście, aby zgrać w Valhallę musimy posiadać podstawową wersję gry oraz konsole PlayStation 4 bądź PlayStation 5.

Scroll to Top