Jurassic Park: Survival prezentuje pierwszy zwiastun

keyart reprezentujący zapowiedź i zwiastun gry Jurassic Park Survival, widzimy na nim środek nocy, na pierwszym planie stoi odwrócona do nas plecami bohaterka, zaś przed nią ogromny tyranozaur

Szykujcie się na walkę o przetrwanie w świecie dinozaurów. Podczas The Game Awards 2023 zobaczyliśmy pierwszy zwiastun nowej produkcji o prehistorycznych stworzeniach, czyli Jurassic Park: Survival.

Jeśli ARK czy Jurassic World: Evolution to dla Was za mało, na pewno ucieszą Was wieści z ostatniej nocy. Studio Saber Interactive wykorzystało galę The Game Awards 2023, by zapowiedzieć grę Jurassic Park: Survival.

Będzie to produkcja z gatunku przygodowych gier akcji dla pojedynczego gracza. Zaoferuje graczom nietuzinkowe doświadczenie ucieczki przed dinozaurami, wśród których każdy ma typowe dla siebie zachowania, przez co wymaga od gracza innego podejścia.

Trudno nie przyznać, że uniwersum Jurassic Park od dawna prosiło się o survivalową grę. W produkcji Saber Interactive trafimy na Isla Nublar. Wcielimy się w dr Mayę Joshi, której nie udało się ewakuować wyspy, zanim było za późno. Czas akcji powinien zadowolić fanów pierwszego filmu z serii, wypuszczonego w 1993 roku. Wydarzenia bowiem rozgrywają się zaledwie jeden dzień po tych z pierwszej ekranowej odsłony. Gra opowie więc nieznaną dotąd, nawet miłośnikom uniwersum, historię.

Jurassic Park: Survival trafi na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Jeśli zaś interesują Was takie prehistoryczne tematy, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję Polylithic.

Scroll to Top