Guma do żucia… dla graczy – RAZER Respawn by 5

Czy żując gumę można poprawić swoje umiejętności w grze? Znany twórca gamingowych akcesoriów twierdzi, że tak.

 

Akcesoria dla graczy zaczynają zwiedzać coraz to mniej standardowe dziedziny – jest to fakt, któremu nie możemy zaprzeczyć. Energetyki dla graczy są? Są. Skarpetki (niestety bez RGB) są? Jasne, że tak. To może piła motorowa z padem? Przykro mi, też już coś takiego się pojawiło. Teraz przyszła pora na rewolucyjne, nigdy do tej pory przez nikogo nie wymyślone gumy do żucia dla graczy!

 

Tylko pięć kalorii, brak cukru, trochę witamin B3, B5, B6 i B12, ekstrakt z zielonej herbaty i dodatki smakowe – to pokrótce najważniejsze cechy tego 2,7-gramowego paska czarnej gumy. Wedle oświadczeń Razera, guma nie barwi języka i zawiera naturalną kofeinę pochodzącą z liści herbaty. Producent oferuje trzy długo utrzymujące się smaki: Tropikalny Poncz, Orzeźwiająca Mięta oraz Granat&Arbuz.

 

Ile przyjdzie za to zapłacić? Obecnie na stronie Razera możemy zakupić dziesięć opakowań po piętnaście gum w listkach za 27,99$ (~105 zł), ale są też oferty po 2,99$ (~11,22 zł) za jedno opakowanie zawierające piętnaście sztuk.

 

Uważacie, że warto? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach!

 

Autorka: Rithil

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top