Star Citizen – całkowicie za darmo na prawie dwa tygodnie!

Do 23 września Star Citizen jest całkowicie za darmo, a w wszystko z powodu konkursu Ship Showdown, w którym to społeczność wybiera statek najlepszy z najlepszych.


Jak dotąd gracze wyselekcjonowali szesnaście modeli, do których dostajemy dostęp na czas trwania promocji. Głosować na ulubione modele można pod tym linkiem, a dokładną instrukcję, jak zdobyć grę, znajdziecie tutaj

Star Citizen to symulator z 2018 roku, w którym wcielamy się w kapitana statku kosmicznego. Czas w grze możemy spędzać na przeróżne sposoby – od handlowania, przez eksplorację, po walkę z innymi graczami. Jednak największą atrakcją jest szerokie spektrum statków sterowanych przez prawdziwych użytkowników tytułu. Każdy pojazd ma inne statystyki, a co z tym idzie, różnorakie zastosowanie, dzięki czemu produkcja zapewnia zabawy na dziesiątki, jeśli nie setki godzin.
Jest to jeden z największych crowdfundingowych projektów w dziejachfani zainwestowali w niego kilkadziesiąt milionów dolarów, a twórcy cały czas wspierają grę i dbają o swoich fanów, oferując im niebagatelne eventy oraz okazje. 
Autorka: Izabella “Neko” Kremer

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top