Z racji kampanii promocyjnej Halo powstaje wyjątkowe mydło!

Z racji kampanii promocyjnej Halo powstaje wyjątkowe mydło!

Seria gier Halo doczeka się nietypowe gadżetu promocyjnego, którym będzie… mydło.

Na potrzeby kampanii promocyjnych powstaje naprawę sporo przeróżnych produktów, ale studio odpowiedzialne za Halo zaskoczyło wszystkich, ponieważ wprowadza na rynek autorskie mydło. Ta zabawna informacja wypłynęła wprost od twórców tej popularnej strzelanki. 343 Industries postanowiło w ten sposób zwrócić uwagę opinii publicznej oraz swoich graczy. W końcu do premiery kolejnej części przygód Master Chiefa coraz bliżej i należy ogłaszać to jak tylko się da. Studio dzieli się screenami z gry oraz rozmaitymi informacjami na temat gameplayu i nie tylko. W październiku ukazał się filmik prezentuje nam kampanię w nadchodzącym Halo Infinite.

Jednak to, co ukazali nam twórcy kilka dni temu jest zupełnie z innej bajki. Wiele osób, które obejrzały reklamę nowego markowego mydła, mogło serdecznie się roześmiać, ale zapewne właśnie o to chodziło. Firma rozpoczęła współpracę z firmą Mr. Squatch i w jej wyniku powstaje limitowana edycja tego produktu do mycia ciała. Otrzymamy go pod nazwą Spartan Scrub, a twórcy zapewniają w opisie, że po kąpieli poczujemy się jak Master Chief. Dlaczego? Zapach ma być zainspirowany serią Halo, a w jego skład wchodzą:

  • szałwia
  • owoc yuzu
  • drzewo cedrowe

Weź prysznic jak Spartanin i nabierz mocy, myjąc się tą limitowaną i gotową do bitwy kostką!

Te słowa dobrze opisują ton kampanii. Dodatkowo możemy dowiedzieć się, że ten, kto skorzysta z produktu ma przenieść się w sam środek bitwy i (jak twierdzą twórcy) zabić smród. Czy poczuje się również jak bohater? Tutaj od twórców pada kolejne tak. Poniżej obejrzycie filmik promujący mydło. Microsoft pokazuje tutaj zdecydowaną otwartość i dystans do swojej pracy. Czy spartańskie mydło będzie hitem? Zobaczymy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top