Horizon Chase Turbo i Sonic Mania za darmo na Epic Games Store

Horizon Turbo Chase i Sonic Mania za darmo

Epic Games Store wciąż rozdaje gry za darmo – w tym tygodniu możecie zgarnąć Horizon Chase Turbo i Sonic Mania.

Akcja rozdawania gier przez Epic Games Store trwa w najlepsze. W zeszłym tygodniu czekały na Was aż dwie darmówki – Hell is Other Demons i Overcooked 2. W tym tygodniu również pobierzecie za darmo dwie gry – są to Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania. Musicie się jednak pospieszyć – promocja trwa tylko do 8 lipca 2021 roku do godziny 17.00.

Horizon Chase Turbo to ulepszona wersja gry Horizon Chase, którą możecie znać z urządzeń mobilnych. W odnowioną wyścigówkę od Aquiris Game Studio można grać na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, a także na Switchu. W porównaniu do oryginału oferuje poprawioną oprawę graficzną oraz możliwość gry na podzielonym ekranie – w zabawie multiplayer może wziąć udział od dwóch do czterech graczy. Podczas tworzenia tej produkcji twórcy inspirowali się klasycznymi dwuwymiarowymi wyścigówkami wydawanymi na 16-bitowe konsole i komputery. Nie oznacza to jednak, że Horizon Chase Turbo, które Epic Games Store rozdaje aktualnie za darmo, wykonano w 2D. Wszystkie elementy wyścigówki zaprojektowano w trójwymiarze, ale wciąż widać w nich inspirację klasycznymi produkcjami.

Gra charakteryzuje się elementami zręcznościowymi i szybkim tempem rozgrywki. Do dyspozycji otrzymujemy różne rodzaje aut o ciekawych cechach, a także mnóstwo tras, zawodów i lokacji.

Drugą grą, którą możemy zgarnąć za darmo, jest Sonic Mania, czyli zręcznościowa platformówka 2D. Za jej opracowanie odpowiada PagodaWest Games, a za wydanie – SEGA. Głównym bohaterem jest kultowa już postać jeża Sonica. Bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierza kolejne etapy, konfrontując się z przeciwnikami, unikając pułapek i szukając znajdziek. Fanów oryginalnych gier o Sonicu zapewne ucieszy fakt, że oprócz zupełnie nowych poziomów, w produkcji można znaleźć również zmodyfikowane poziomy z pierwszych tytułów opowiadających o niebieskim jeżu.

Jak podobają Wam się darmówki, które otrzymaliśmy w tym tygodniu? Zagracie w nie, czy to jednak nie Wasze klimaty?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top