Zwiastun Bloodhunt czyli wampirzego battle royale

zwiastun Bloodhunt

Najnowszy zwiastun Bloodhunt pokazuje jak będzie wyglądać battle royale w świecie wampirów.

Podczas Summer Game Fest Kickoff, nowe szwedzkie studio Sharkmob zaprezentowało światu zwiastun Bloodhunt. Nie byłoby w tym nic ekscytującego gdyby nie fakt, że Bloodhunt to gra z gatunku battle royale osadzona w uniwersum Vampire: The Masquerade.

W grze Vampire: The Masquerade – Bloodhunt wcielimy się w praskiego wampira, a naszym celem będzie zabijanie. Podczas walki dostępne będą klasyczne rodzaje broni palnych oraz białych. Oczywiście nie może zabraknąć również wampirzych umiejętności, czyli na przykład teleportacji. Naszego wampira będziemy mogli stworzyć od podstaw, a do wyboru będziemy mieli również kilka klanów. I jest to bardzo istotna decyzja, ponieważ od przypisania do rodziny będzie zależał nasz styl walki. Ale  i na tym nie koniec, ponieważ NPC otrzymają ważne zadanie. Nasz wampir będzie wysysał krew ze snujących się ulicami przechodniów. Taki posiłek zapewni nie tylko zdrowie, ale również bonusy, gdy natrafimy na rzadką grupę krwi.

Na koniec małe przypomnienie czym jest tryb battle royale. Taki tryb sprowadza się to bardzo prostych zasad. Gracze, w liczbie od kilku do nawet kilkuset są przenoszeni na mapę bez uzbrojenia i ekwipunku. Wszystkie te przedmioty trzeba zdobyć podczas eksploracji mapy. A najważniejszą zasadą battle royale jest to aby nie dać się zabić. Wygrywa gracz, który jako ostatni pozostał przy życiu.

Bloodhunt ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Niestety, aktualnie jedyną potwierdzoną platformą jest PC.

Deweloperzy lubią czerpać z istniejących już serii. Takim przykładem będzie spin off Borderlands, czyli Tiny Tina’s Wonderlands.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top