Zwiastun Tiny Tina’s Wonderlands, czyli spin-off Borderlands

zwiastun Tiny Tina's Wonderlands

Nadchodzi nowy rodział w historii serii Borderlands, a zwiastun Tiny Tina’s Wonderlands zgdradza jak będzie wyglądać.

Gearbox Software wspólnie z 2K Games zaprezentowało zwiastun Tiny Tina’s Wonderlands, czyli pełnoprawnego spin-off kultowej serii Borderlands. Gra będzie całkowicie samodzielną grą, chociaż oczywiście czerpać będzie z serii Borderlands.

Główną bohaterką gry będzie Tiny Tina, którą fani znają z dodatku do drugiej odsłony serii o tytule Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep. Ponad to, w materiale zobaczyć możemy Butt Stallion, czyli diamentowego kucyka również znanego z poprzednich odsłon gry. Jednak gra jako spin off wprowadzi wiele nowych rozwiązań.

Po pierwsze gracz będzie mógł tworzyć oraz modyfikować własną postać należącą do jednej z dostępnych klas. Kolejną różnicą ma być klimat fantasy, który umożliwi na przykład strzelanie do smoków z wyrzutni rakiet. W grze pojawi się również system zaklęć. Bez wątpienia widać więc, że gra mocno inspirowała się klasyczną fantastyką oraz grami RPG w stylu Smoki i Lochy. Tiny Tina w tym świecie będzie swoistym mistrzem gry. To właśnie ona na bieżąco będzie zmieniać świat.

Przeniesienie klasycznej rozgrywki w stylu Borderlands do walk ze smokami, szkieletami, goblinami i wszystkim, co tylko może się pojawić w głowie najbardziej śmiercionośnej 13-latki w galaktyce – Tiny Tiny – jako pełnoprawnej gry AAA to spełnienie marzenia.


prezes Gearbox, Randy Pitchford

Tiny Tina’s Wonderlands będzie loot shooterem, a w ręce graczy trafi w 2022 roku.

Często mówi się, że dziewczynki są córeczkami tatusia, sprawdźcie więc koniecznie nasze zestawienie najciekawszych ojców w grach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top