Horizon Zero Dawn za darmo na PlayStation

Aloy, główna bohaterka Horizon Zero Dawn

Gra jest dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo w ramach akcji PlayAtHome.

Sony już od jakiegoś czasu zachęca graczy, żeby w związku z pandemią zostali w domu. Z tego powodu powstała akcja PlayAtHome, podczas której firma rozdaje gry na swoje konsole. Teraz do graczy trafi Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna – oczywiście za darmo i bez abonamentu PlayStation Plus.

Od 19 kwietnia do 14 maja Horizon Zero Dawn będzie dostępny w sklepie PlayStation Store bezpłatnie. Wcześniej firma udostępniała grę Ratchet and Clank, a do 23 kwietnia dalej możecie pobrać kilka gier niezależnych i na VR. Aktualna praktyka Sony pozwala graczom powiększyć nieco swoją bibliotekę tytułów czy też przypomnieć sobie niektóre klasyki.

Gdy już pobierzecie hit od Guerilla Games, produkcja zostanie w Waszej bibliotece na zawsze. Warto zaznaczyć, że Edycja Kompletna zawiera dodatek The Frozen Wilds, kilka elementów kosmetycznych, cyfrowy artbook czy motyw na PS4. 

Czy zamierzacie pobrać Horizon Zero Dawn dopóki jest za darmo? Graliście już w tę produkcję, a może dopiero dacie szansę przygodom Aloy?

Horizon Zero Dawn to gra akcji z elementami RPG. Gracz wciela się w wojowniczkę Aloy, która żyje w opanowanym przez mechaniczne zwierzęta, nieprzyjaznym ludziom świecie. Próbuje odkryć, co stało się z cywilizacją ludzkości i jakie jest przeznaczenie dziewczyny.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top