Już niedługo dostaniemy demo gry A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem – grafika przedstawia głównych bohaterów, Amicię i Hugo. Amicia trzyma Hugo na barana, oboje patrzą do góry, A Plague Tale Requiem demo

Demo A Plague Tale: Requiem pojawi się przy okazji czerwcowego Tribeca Festival.

Nadchodząca kontynuacja świetnego i pełnego grozy A Plague Tale: Innocence ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, pierwsza okazja do przyjrzenia się produkcji nadarzy się już niebawem. Przy okazji Tribeca Festival dostaniemy bowiem pierwsze demo A Plague Tale: Requiem.

Summer Game Fest to organizowane od 2020 roku wydarzenie cyfrowe, podczas którego odbywają się rozmaite wydarzenia związane z branżą gier. Mowa tu chociażby o prezentacjach rozmaitych firm, ogłoszeniach nowych tytułów, czy właśnie premierach wersji demonstracyjnych. W tym roku impreza ma obejmować dwa główne punkty – wspólną prezentację gier Xboxa i Bethesdy oraz wspomniany wyżej Tribeca Festival. To właśnie ten drugi jest szczególnie istotny z perspektywy fanek i fanów serii A Plague Tale. Na nim bowiem pojawi się pierwsza okazja, by zagrać w oficjalne demo Requiem. Festiwal rozpocznie się 10 czerwca 2022 roku oficjalną prezentacją 9 wybranych gier, a zakończy dziewięć dni później.

Długości wersji demonstracyjnych poszczególnych gier są różne. W przypadku A Plague Tale: Requiem demo ma trwać około 40 minut, choć pojawią się nawet godzinne. Pełna lista produkcji prezentuje się następująco:

Jeżeli więc nie możecie się doczekać któregoś z powyższych tytułów, Tribeca Festival stanowi idealną okazję, by je sprawdzić. Jedno jest pewne – w czerwcu graczki i gracze nie będą mogli narzekać na nudę.

Scroll to Top