Kolejny Assassin’s Creed zabierze nas do Azji?

Assassin's Creed Azja teorie
 

Assassin’s Creed: Valhalla nie miała jeszcze premiery, a w sieci już zawrzało. Fani serii dokopali się do materiałów sugerujących, że kolejna odsłona zabierze nas w podróż po Azji.


Poznaliśmy już starożytny Egipt i Grecję, wkrótce przeniesiemy się do czasów Wikingów. Teoria fanów, że Ubisoft chce przedstawić graczom także wybrane zakątki z Azji, wydaje się więc tym bardziej prawdopodobna. Co prawda, seria Assassin’s Creed: Chronicles zabrała nas już do Chin czy Indii, niemniej trudno zaprzeczyć, że przydałaby się gra osadzona w pełni w jednym z Krajów Orientu.

Skąd wzięły się doniesienia, że francuskie studio ma w planach kolejną grę z serii o asasynach? Cóż, można to już uznać za niejaką tradycję – w okolicach premier następnych części cyklu zawsze pojawiała się również pierwsza zapowiedź kolejnej. Trudno więc dziwić się fanom, że wraz ze zbliżającym się wydaniem Valhalli postanowili szukać w sieci informacji o nowej grze w ukochanym uniwersum. Według pogłosek orientalna kontynuacja przygody z Animusem miałaby ujrzeć światło już za kilkanaście miesięcy.

Ponadto niedawno jeden z artystów oddziału Ubisoftu w Montrealu, John Bigorgne, który jest znany ze swojej pracy przy poprzednich częściach Assassin’s Creed, publikował jakiś czas temu serię artów, które, jak się okazało, zapowiadały kolejne gry o skrytobójcach. Okazało się, że znalazł się tam nawet obrazek przedstawiający elementy charakterystyczne dla uniwersum AC: Valhalla. Ostatnio fani dokopali się również do grafik stworzonych ponad trzy lata temu, które bez wątpienia przedstawiają elementy związane z Azją.

 

 

Czyżby Ubisoft wreszcie posłuchał fanów i pracował nad produkcją osadzoną w Krajach Orientu, o którą tak prosili? Zostawiamy to Waszej ocenie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top