KOTOR 3 jednak jest w trakcie produkcji

KOTOR 3 w produkcji

Plotki zaczynają nabierać kształtów. Jeśli KOTOR 3 naprawdę jest w trakcie produkcji, na fanów, w swoim czasie, będzie czekać wysyp gier z uwielbianego uniwersum. I dobrze! 

Plotki na temat powstawania KOTOR-a 3 zaczęły się już dawno, dawno temu w odległej Galaktyce, ale najwidoczniej dopiero teraz zaczęły nabierać mocy urzędowej. Coraz więcej źródeł podaje, jakoby KOTOR 3 był w produkcji już od pewnego czasu, choć nie wiadomo, kto miałby się zajmować tym tytułem. Z pewnością warto jednak nadmienić, że producentem ani wydawcą nie będzie Electronic Arts. 

Chodziły również słuchy, jakoby Lucasfilm Games prowadziło rozmowy z Microsoftem. Teraz jednak schodzi to na dalszy plan, ponieważ tajemnicze studio X niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji. Insider z Bespin Bulletin wspomniał w swoim podcaście, że nowy KOTOR 3 faktycznie jest w trakcie produkcji. 

W związku z coraz liczniejszą grupą osób, które nieoficjalnie potwierdzają powstawanie trzeciej części KOTOR-a, pewien YouTuber nagrał film. Omówił w nim wszystkie przecieki z ostatnich dni. Wymienia również między innymi dziennikarza Bloomberga – Jasona Schreiera oraz Nate’a Najda z Wushu Studios. Ten drugi bardzo często raczy fanów niepotwierdzonymi informacjami z branży i rzadko kiedy jego słowa okazują się nieprawdziwe.

Reasumując: wszyscy zgodnie twierdzą, że Knights of the Old Republic 3 jest faktem, a nie tylko mitem. 

Dla przypomnienia: historie przedstawione w dwóch poprzednich częściach rozgrywają się w erze Starej Republiki. A dokładnie na 4000 lat przed wydarzeniami znanymi z Nowej Nadziei. Na ten moment wszystko to zostało przekształcone w Rozszerzone Uniwersum, które, niestety, nie jest częścią oficjalnego kanonu. Nie przeszkadza to jednak fanom oraz twórcom na korzystanie z potencjału, który tylko czeka na przekształcenie go w kolejną grę z tej serii.

My nie możemy się już doczekać. A Wy?

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top