Microsoft stworzy Star Wars: Knights of the Old Republic 3?

Microsoft stworzy KOTOR-a 3?

KOTOR 3 od Microsoftu byłby spełnieniem marzeń wielu fanów. Czy są szanse na powstanie tej gry?

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 to bez wątpienia marzenie miłośników gier RPG osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Poprzednie części pokochali nie tylko fani kosmicznej sagi, a Revan stał się  postacią niemal kultową. Nie dziwnym jest więc, że prawie każdy wielbiciel tych gier pragnie, aby powstała trzecia odsłona tej, póki co, dylogii. Od Microsoftu oczekiwalibyśmy prawdziwej perełki, lecz czy tak naprawdę mamy na co czekać? 

Star Wars: Knights of the Old Republic - Revan

Podczas gdy jest coraz głośniej o gwiezdnowojennym tytule tworzonym przez Ubisoft, po Internecie zaczęły krążyć plotki, jakoby to Microsoft miał również podobne plany. Pracownik Xbox Era podczas podcastu w serwisie YouTube na kanale Rand al Thor 19 zdradził, że zieloni są w trakcie rozmów z Lucasfilm Games. Głównym tematem tychże jest licencja. Choć nie określono konkretnie, co miałaby ona obejmować, na pewno nie będzie dotyczyła Indiany Jonesa. To już wystarczyło, by w sieci zaroiło się od wielu fanowskich teorii.

KOTOR 3 od Microsoftu byłby jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przez wielbicieli Gwiezdnych Wojen. A ze względu na fakt, że Obsidian Entertainment w 2018 roku zostało zakupione przez zielonych, wizja trzeciej odsłony gry wydaje się możliwa, choć odległa. Z pewnością wielu będzie podtrzymywać tę wątły płomyk nadziei. W końcu Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… to nie tylko pusty frazes, a pełna Mocy sentencja.

Niestety wszystkie te informacje to, póki co, tylko plotki. Ze względu na fakt, że Microsoft wchłonął ZeniMax, możemy z pewnością liczyć na świetne gry. Trzeba teraz tylko czekać na ostateczną finalizację zakupu giganta oraz pozwolić ekipom zielonych pracować nad kolejnymi projektami.

Oby Moc była w nich silna!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top