Cyberpunk 2077 i ogromna promocja w USA

Postać z gry Cyberpunk na plakacie promującym

Po miesiącu od premiery najnowsza gra CD Projekt RED jest dostępna w Stanach Zjednoczonych na zaskakującej promocji.

Obniżki dziwią tym bardziej, że studio zapowiedziało już plan naprawy gry i jej rozwój. Promocja jest niezłą gratką dla wielu graczy, gdyż w niektórych sklepach Cyberpunk 2077 można kupić już za 30 dolarów. 

Promocja na Cyberpunka 2077 na amerykańskim Amazonie

Jest to dość niespodziewane, ponieważ gra trafiła do sprzedaży ledwie miesiąc temu. 

Największe promocje obejmują konsolowe wersje gry i sięgają nawet 50%, natomiast wersje na PC można znaleźć już około 30% taniej. Są to doniesienia tylko z rynku amerykańskiego, jednak ciekawe oferty można znaleźć też w Wielkiej Brytanii. 

W Polsce Cyberpunk 2077 w wydaniu pudełkowym na konsolę kupimy za około 169-199 złotych. Należy jednak pamiętać, że wersja na PlayStation 4 będzie odrobinę tańsza niż ta dedykowana konsolom Microsoftu. Wersja cyfrowa na platformach takich jak GOG czy Steam pozostaje bez zmian, zapłacimy za nią 199 złotych.

Tak duża promocja na Cyberpunk 2077 może być zadziwiająca, jednak kiedy pomyślimy o tym, jak niedopracowane są jeszcze konsolowe wersje gry, nabiera to nieco sensu. Warto też pamiętać, że wiele egzemplarzy pojawiło się na rynku wtórnym. Na pewno nie wpłynęło to pozytywnie na sprzedaż w sklepach. Spadek cen na PC można tłumaczyć kontrowersjami, jakie wywołała gra. 

Polskim graczom nadal pozostaje tylko czekać na to, aż pojawi się jakaś ciekawa promocja na Cyberpunk 2077. Póki co można zajrzeć do tych gier, które już są przecenione, na przykład w naszych ostatnich pająkach portfelowych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top