Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym Lost Ark?

Zrzut ekranu z gry Lost Ark z oficjalnej strony na Steamie, nasza postać stoi tyłem i patrzy na podniesiony magicznie do góry zamek i zniszczoną drogę, która do niego prowadziła, Lost Ark nowy gameplay

Gameplay z gry Lost Ark sugeruje, że jest na co czekać.

W grudniu, za sprawą The Game Awards, dostaliśmy oficjalny zwiastun Lost Ark – teraz przyszła pora na nowy gameplay. Gra została już wydana w 2018 roku, jednak tylko dla koreańskich graczy i graczek. Dopiero w połowie zeszłego roku Amazon Games oświadczyło, że razem ze Smilegate RPG zadbają, by tytuł trafił także do zachodniego odbiorcy, a dokładnie do Europy i Ameryki Północnej.

Opublikowany filmik nie szczędzi nam informacji i ujęć z rozgrywki. Mamy okazję przyjrzeć się zarówno rozbudowanemu kreatorowi postaci, jak i pięciu wybranym klasom. Od klasycznego maga do mistrza sztuk walki, możliwości rozwoju naszej postaci będą spore. W grze znalazło się także miejsce dla statków. Razem z załogą będziemy żeglować między wyspami w poszukiwaniu bogactwa i sławy.

Nie mogło oczywiście zabraknąć klasycznych elementów gier MMORPG takich jak raidy czy walki PvP. A to tylko niektóre z elementów – na filmiku dzieje się, delikatnie mówiąc, sporo. Całość wygląda jednak bardzo obiecująco i z pewnością przyciąga uwagę.

Lost Ark będzie dostępne już od 11 lutego 2022 na komputerach stacjonarnych. Produkcja zostanie wtedy udostępniona w modelu free-to-play, chętni jednak mogą zakupić jeden z pakietów przygotowanych przez twórców. Poza wcześniejszym dostępem, oferują one dodatkowe przedmioty takie jak zapasy, wierzchowiec czy waluta do wydania w grze.

Czy nowy gameplay Lost Ark przekonał Was do zainteresowania się tą produkcją? Dajcie znać w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top