Mass Effect Trilogy pozostaje mitem

Trylogia remasterów Mass Effect jednak się nie ukaże. Sklep GAME anulował wszystkie zamówienia.

Plotki o wydaniu zremasterowanej trylogii Mass Effect pojawiały się już od dawna i nawet sklep GAME w Wielkiej Brytanii nie pozostawiał graczom złudzeń, kiedy zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe, a samą premierę przewidział na 30 października
Jak się jednak okazało, wszystko to zostało wprowadzone przez błąd w sztuce – a ściślej ujmując – w komunikacji. Niestety, fani serii muszą obejść się smakiem, gdyż remaster nadal pozostaje tylko mitem, który nigdy oficjalnie nie miał trafić do sprzedaży, a data premiery była zwykłym wymysłem. Oczywiście wszyscy, którzy złożyli zamówienia, zostali poinformowani o możliwości uzyskania zwrotu pieniędzy: 

Cześć, kliencie. Niedawno zamówiłeś N7 w przedsprzedaży w GAME. Niestety wystąpił błąd w komunikacji i ten produkt nie istnieje. Udaj się do sklepu, w którym złożyłeś zamówienie, aby je anulować i otrzymać zwrot pieniędzy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

Możliwe, że kiedyś wszyscy zobaczymy Mass Effect Trilogy na własne oczy, ale na pewno nie teraz. Trzymajmy kciuki o szybkie i prawdziwe potwierdzenie powstania lubianej przez graczy serii science-fiction. 
Autorka: Nora

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top