Microsoft udostępnia 3 gry za darmo! Oferta dla abonentów usług Xbox

Czy Wasz Xbox One stoi porzucony w kącie?


Mamy dla Was dobre wieści – przez ten weekend w ramach Free Play Days możecie przetestować trzy znane tytuły

Oczywiście byłoby pięknie, gdyby gry były udostępnione dla wszystkich, ale zagrają w nie tylko abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate

Co więc tym razem zaproponował Microsoft? 

• Overwatch 
• F1 2020 
• Wreckfest 

Overwatcha chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W ciągu czterech lat tytuł zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, sporo aktualizacji… i nadal żyje, więc jeśli jeszcze nie spróbowaliście tej produkcji, to teraz jest odpowiednia chwila. 

10 lipca 2020 roku… całkiem niedawno, nie? Od premiery F1 2020 minął zaledwie miesiąc, więc tym razem mamy okazję przetestować prawdziwą świeżynkę! Jeśli jesteście fanami wyścigówek bądź Formuły 1, to ucieszycie się na wieść, że najbliższe trzy dni możecie spędzić z kierownicą lub padem w ręce i zmaganiami Williamsa, Mercedesa, Ferrari i innych. 

Jeśli jeszcze są tutaj fani wyścigów, ale nie podoba im się to, że byle latająca śrubka jest powodem do wezwania Safety Car, to możecie spróbować swoich sił w Wreckfest, gdzie odpadające zderzaki, koła i przelatujące nad głowami samochody nie wywrą większego wrażenia na kierowcach. No, może te ostatnie jednak coś tam wzbudzą, jeśli uderzą w Was, a nie Waszych przeciwników… 

Oferta obowiązuje od czwartku 20.08 od godziny 12:01 do niedzieli 23.08 do godziny 23:59. Jak zresztą zawsze, wraz z Free Play Days przyszły promocje na te tytuły, gdyby się Wam spodobały. 

Autorka: Rithil

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top