Bombarduj, bij się, podpalaj – najnowszy zwiastun Mecha BREAK jest napakowany akcją

grafika przedstawia walczące ze sobą mechy, widzimy wiele wiązek laserowych, po lewej stronie w tle widać wybuch, a na pierwszym planie czerwonego mecha celującego do przeciwnika prawym metalowym ramieniem

Na Xbox Games Showcase 2024 wprost roiło się od gier akcji. To właśnie do tego gatunku należy Mecha BREAK, którego zwiastun premierowo ukazano podczas eventu.

Jeśli od, dajmy na to, klimatów postapokaliptycznych bliższe Waszemu sercu są mechy, to z pewnością nadchodzący Mecha BREAK jest wart zapamiętania. Próbkę nadchodzącej rozwałki mogliśmy zobaczyć na zwiastunie zaprezentowanym podczas tegorocznego Xbox Games Showcase.

Ta produkcja multiplayer zaoferuje graczkom i graczom wiele różnorodnych maszyn i pozwoli modyfikować ich wygląd. Walki odbywać się mają zarówno w trybie battle royale, jak i w drużynach 3- lub 6-osobowych. Amazing Seasun obiecuje dynamiczne starcia, pełne zasadzek i wrogich mechów.

Personalizacja maszyn obejmie takie aspekty, jak kolor zbroi, wewnętrzne komponenty czy samo uzbrojenie. Warto tu zaznaczyć, że praktycznie każdy element mecha da się kolorystycznie dopasować – nic nie stoi więc na przeszkodzie, by stworzyć czarno-niebiesko-czerwoną maszynę do zabijania. Wśród broni, które zaoferuje Mecha BREAK, znajdziemy chociażby miecz laserowy czy halabardę.

Produkcja zadebiutuje w 2025 roku. Natomiast w sierpniu 2024 uruchomione zostaną beta testy. Platformy, na które zmierza Mecha BREAK, to PC i Xbox Series X|S.

Scroll to Top