Cyberpunk 2077 otrzymał mod, który dodaje teleportację

Kadr z gry video Cyberpunk 2077

Najnowszy mod do Cyberpunka 2077 umożliwi błyskawiczny dostęp do zakamarków Night City.

Najnowsza gra Redów cieszy się sporą popularnością wśród entuzjastów, tworzących mody usprawniające rozgrywkę. Jednym z elementów gry wartych ulepszenia jest eksploracja. Night City nie jest zbyt obszerną lokacją, ale wciąż jest wiele miejsc, do których gracze nie mają dostępu. Niedawno użytkownicy pecetów poradzili sobie z tym problemem, korzystając z plików Teleport FWD – Lockdoorsnomore mod. Ten mod do Cyberpunka 2077 umożliwiał błyskawiczne przenoszenie się na długie i krótkie dystanse. 

Doniesienia o niewykorzystanej zawartości Cyberpunk 2077 sprawiły, że wielu graczy zapragnęło zwiedzić każdy zakamarek wirtualnej mapy. Niestety wiele lokacji w futurystycznej metropolii kryje się zamkniętymi drzwiami. Entuzjaści eksploracji stworzyli mod, który ma usprawnić zwiedzanie Night City. Umożliwi nam dostęp do jeszcze nieodkrytych miejsc.

Zapowiadają się interesujące poszukiwania. Do tej pory znaleziono pusty tunel pod Night City, który ostatecznie nie został wykorzystany w finalnej wersji Cyberpunk 2077. To z pewnością dopiero początek wielkich odkryć, a niedługo powinniśmy dostać więcej informacji na temat kolejnych tajemnic.

Mod do Cyberpunka 2077 dodający teleportację oraz wszystkie szczegóły na jego temat, znajdziecie oczywiście na stronie NexusMods. To już nie pierwszy raz, gdy gracze próbują ulepszyć rozgrywkę w Cyberpunk 2077. Przykładowo ostatnio powstał mod poprawiający zachowanie NPC-ów. 

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że w grę Cyberpunk 2077 zagracie na komputerach osobistych i konsolach ósmej oraz dziewiątej generacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top