Nadchodzi aktualizacja Assassin’s Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla wygląd Eivor i postać z gry

Ubisoft zapowiedział aktualizację dla Assassin’s Creed: Valhalla. Czego możemy się spodziewać?

Assassin’s Creed: Valhalla okazał się ogromnym sukcesem. Już w pierwszym tygodniu gra pobiła rekord ilości sprzedanych egzemplarzy w porównaniu do poprzednich części. Ubisoft zyskał zatem grono zachwyconych graczy, z utęsknieniem czekających na kolejne łatki. Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja Assassin’s Creed: Valhalla nadejdzie szybciej, niż mogliby podejrzewać.

Już w zeszłym roku Ubisoft poprawił podstawowe błędy, umożliwiając fanom płynniejszą rozgrywkę. Studio nie zamierza na tym poprzestać – lista wykrytych błędów została zaktualizowana, a Ubisoft zapewnia, że każdy z nich zostanie wyeliminowany.

 

Ubisoft obiecuje dalszą rozbudowę świata Wikingów. Dalsza aktualizacja Assassin’s Creed: Valhalla mają również pozwolić na lepsze wykorzystanie możliwości konsol najnowszych generacji – PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.  

Szczęśliwie, fani Assassin’s Creed: Valhalla nie zetknęli się z taką ilością błędów, jaka miała miejsce chociażby w Cyberpunku 2077. Nie zmienia to jednak faktu, że w grze nie brakuje osobliwych – lub też po prostu zabawnych – błędów. Część z nich mogliście zobaczyć też na naszym streamie (lub naszej facebookowej grupie). Choć żaden z tych bugów nie uniemożliwiał rozgrywki, dobrze wiedzieć, że twórcy nie zamierzają ich zignorować.

Zapowiedź dalszej rozbudowy świata brzmi jednak dużo bardziej tajemniczo. Czego Waszym zdaniem możemy się spodziewać w kolejnych aktualizacjach?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top