N7 Day już jutro! Fani czekają na oficjalną zapowiedź remastera serii Mass Effect

Mass Effect - N7 day

W 2012 roku, a konkretnie 7 listopada, BioWare zorganizowało specjalne wydarzenie dla fanów serii Mass Effect – N7 Day. Od tamtego czasu miłośnicy kosmicznej odysei obchodzą swoje święto co roku.

Na pierwszy rzut oka N7 Day nie wydaje się niczym specjalnym. Fani dzielą się rysunkami, fanartami, cosplayami (a raczej ich zdjęciami), historiami opartymi na grze lub związanymi z przechodzeniem jej oraz wspomnieniami. Okazuje się jednak, że siła sentymentu jest niezwykła, ponieważ co roku 7 listopada social media – szczególnie Twitter – huczą od hasztagów i postów nawiązujących do serii Mass Effect

Jak BioWare testuje cierpliwość fanów?

W tym roku fani doczekają się panelu – nie tylko z programistami BioWare i reżyserami – Patrikiem i Karen Weekesami, ale także z obsadą głosową serii Mass Effect. Wezmą w niej udział m.in. Mark Meer i Jennifer Hale, wcielający się w rolę Komandor(a) Sheparda (kolejno w męskiej i żeńskiej wersji postaci), a także Raphael Sbarge (Kaidan), Steven Blunt (Grunt), Kimberly Brooks (Ashley Williams), Courtenay Taylor (Jack), William Salyers (Mordin Solus), Ali Hills (Liara T’Soni), Alix Wilton Regan (Samantha Traynor) oraz DC Douglas (Legion).

Wydaje się, że tak duży panel będzie świetną okazją do oficjalnego zapowiedzenia remastera serii Mass Effect. Może przy okazji pojawi się szansa na remake Andromedy?

Transmisja z panelu odbędzie się już 7 listopada o godzinie 19 na kanale Twitch studia BioWare.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top