Mass Effect: Legendary Edition zostanie dziś zaprezentowany!

Mass Effect oficjalnie dostanie remaster

To już potwierdzone: fani Mass Effect mogą spodziewać się dziś wielkich newsów.

Kiedy kilku niezależnych zagranicznych dziennikarzy publikuje komunikaty mówiące, że właśnie dziś – w N7 Day – fani serii Mass Effect powinni pilnować strony BioWare, wiadomo, że coś się dzieje. Studio ma opublikować informację, która zadowoli wszystkich miłośników kosmicznej odysei.

Mimo że fani nie będą raczej zaskoczeni ogłoszeniem remastera serii, o którym od miesięcy spekulują – i nie ma się co dziwić, skoro poprawiona wersja gry była już przez chwilę dostępna na stronach niektórych zagranicznych sklepów – wciąż miłą niespodzianką byłaby data premiery oraz szczegóły produkcji. Remaster czy remake, a może kolejna część Mass Effect? Nowa wersja dostępna dla posiadaczy pierwszej edycji za darmo czy kolejna pozycja do dodania do listy prezentów na Gwiazdkę? Póki BioWare i Electronic Arts nie zdradzą tych informacji, wielu graczy może pozostać niezaspokojonych. 

Wybrani dziennikarze z zachodu zapraszają do zajrzenia na stronę BioWare jutro o godzinie 17 czasu polskiego, kiedy to studio planuje przedstawić ważną wiadomość. Przypominamy, że dwie godziny później na kanale firmy na Twitchu ma odbyć się panel z aktorami podkładającymi głos do wielu różnych postaci z serii.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top