Na TGA 2021 pojawił się nowy zwiastun Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 zwiastun TGA 2021 postać

Techland obiecywał, że pokaże coś fajnego na TGA 2021 i słowa dotrzymał – zwiastun Dying Light 2 Stay Human jest w rzeczy samej czymś fajnym.

The Game Awards 2021 mogliśmy oglądać późną nocą i w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, w obecności dużej liczby ważnych gości. Ogłoszono wiele zapowiedzi, tak jak zaplanował to sobie gospodarz imprezy, Geoff Keighley. Wśród tytułów, które się pojawiły, były i te wyczekiwane z niecierpliwością przez spragnionych wrażeń fanów. Jedną z takich produkcji była Dying Light 2 Stay Human, która na TGA 2021 otrzymała swój zwiastun. I z pewnością jest na co popatrzeć. 

Pierwsze informacje na temat Dying Light 2 Stay Human dostaliśmy jeszcze na TGA w 2018 roku. Od tamtej pory produkcja zaliczała przesunięcie za przesunięciem. Fani martwili się, że Techland wziął odrobinę za dużo na swoje barki i próbuje stworzyć zbyt wymagającą systemowo grę. Polskie studio jednak pokazało nowym zwiastunem, że ich obawy nie mają w potwierdzenia. Fantastyczne ujęcia parkouru na dachach miasta, nastrojowa muzyka, rozpacz i akcja mieszają się ze sobą w harmonijny sposób. Jeśli tak ma wyglądać nowe dzieło Techlandu, to z pewnością jest na co czekać.

Wcześniej tego samego miesiąca studio udostępniło 15-minutowy fragment rozgrywki, który pokazał, na jakim etapie produkcji jest gra. Na filmie mogliśmy zobaczyć elementy walki, swobodnego biegu, eksloracji i jedną z misji. Mieliśmy dzięki temu okazję zapoznać się z dwiema niezależnymi frakcjami, spomiędzy których nasz bohater będzie wybierać. Ponadto Techland dodał, że produkcja otrzymała tak zwany złoty status, co w praktyce oznacza, że jej premiera jest niezagrożona. W efekcie 4 lutego 2022 powinniśmy dostać pełną wersją Dying Light 2 Stay Human

Z pewnością fani pierwszej części z radością zagłębią się w przygody głównego bohatera. Dying Light 2: Stay Human zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top