Mały lisek na tropie wielkiej przygody – Tunic ma już datę premiery

Zapowiedź gry Tunic. Na obrazu lisi bohater wymachuje mieczem, jakby chciał nam coś pokazać.

Wśród produkcji prezentowanych podczas TGA 2021 znalazło się dzieło samodzielnego producenta – Andrew Shouldice’a. Zobacz zapowiedź przygodowej gry akcji Tunic prosto z gali i poznaj datę premiery.

Tegoroczna edycja The Game Awards bez wątpienia obfitowała w wiele emocji związanych z wyborami gry roku. Nie samymi nagrodami jednak branża żyje. Podczas imprezy nie zabrakło także informacji o nadchodzących nowościach. Jeśli lubicie przygodę, macie duszę odkrywcy i przede wszystkim darzycie sympatią rude, sprytne liski, to nie możecie przegapić tego debiutu. Z dziełem Andrew Shouldice’a zapoznaliśmy się już na Summer Game Fest 2021, gdzie zaprezentowano materiał z autorem. W trakcie krótkiego filmu deweloper opowiedział o swoim dziele oraz przyznał, że rozwija tytuł od  6 lat. Czas największego trudu właśnie dobiega końca, a efekty pracy samodzielnego producenta są w zasięgu ręki każdego zainteresowanego. Zanim zdradzimy Wam więcej zobaczcie najpierw zapowiedź gry Tunic, która pojawiła się podczas The Game Awards 2021.

Na pełną akcji przygodę w przepięknej oprawie graficznej nie będziemy musieli długo czekać. Tunic ukaże się 16 marca 2021 roku. Produkcja jest tytułem ekskluzywnym, dlatego w postać liska wcielimy się jedynie na konsolach Xbox One, Xbox Sreries X/S oraz komputerach osobistych. Może Was także zainteresować informacja, że niezwykła kraina pełna sekretów, potworów i potężnych artefaktów oczekuje na śmiałka nawet dzisiaj! Właściciele wyżej wymienionych platform już teraz mogą pobrać wersję demonstracyjną gry, która jest dostępna między innymi w sklepie Steam. Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił. Jeśli rozgrywka w rzucie izometrycznym przypadnie Wam do gustu, to nie zapomnijcie dodać pozycji do listy życzeń.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top