Nadciągająca aktualizacja do Valheim doda wulkaniczne środowisko

Grafika z gry Valheim

Już wkrótce do gry survivalowej Valheim trafi duża aktualizacja. Zobaczcie, co przygotowali twórcy.

Mamy świetne wieści dla fanów pewnej gry survivalowej. Do Valheim już niedługo trafi spora aktualizacja. Patch nazwano Ashlands i ma zaoferować nowe środowisko. Czym zaskoczy nas nowa lokalizacja?

Ashlands przede wszystkim doda wulkaniczny biom. Z tej okazji twórcy opublikowali wpis na Steamie oraz ponad 12 minutowy filmik, zdradzający kulisy powstawania nowego środowiska. Materiał wideo zdradza przykładowo, jaka postać filmowa była inspiracją dla nowych przeciwników. Deweloperzy wspominają również o nowych mechanikach i wyzwaniach. Filmik znajdziecie oczywiście poniżej.

Ponadto twórcy ujawnili przybliżoną datę premiery nowych treści. Mianowicie Ashlands ma zostać wydane w pierwszej połowie 2024 roku. Przypomnę, że to pierwsza  większa aktualizacja do Valheim po Mistlands, które zadebiutowało w listopadzie 2022 roku. Najnowsza aktualizacja dostępna będzie za darmo. 

Na koniec przypomnę, że Valheim to inspirowana mitologią nordycką gra survivalowa. Bawić się możemy w pojedynkę lub w kooperacji. Naszym głównym zadaniem jest zdobycie przychylności bogów i dostanie się do Valhalii. Tradycyjnie zbieramy zasoby i tworzymy coraz lepszy arsenał, aby stawiać czoła coraz większym wyzwaniom. A czekają na nas starcia z agresywnymi zwierzętami czy mistycznymi bestiami. W walce przyda się broń biała (miecze czy topory) czy dystansowa (różne łuki). Zagracie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Valheim, zachęcam do przeczytania recenzji tej gry na naszym portalu. 

Scroll to Top