The Bustling World pozwoli nam stać się mieszkańcem starożytnych Chin

Grafika promocyjna gry The Bustling World. Obrazek przedstawia izometryczny rzut na starożytne chińskie miasto.

Zapowiedź The Bustling World obiecuje otwarty świat, w którym gracz może zostać kim chce.

Historyczne realia to bardzo wdzięczny motyw dla gry. Czasy pradawne lub średniowiecze stanowią tło do wielu tytułów. Co jeśli jednak mielibyśmy podjąć się życia w odległych czasach jako zwykły rolnik albo mieszczanin zamiast odważnego wojownika? Taką możliwość daje nam niedawno zapowiedziane RPG, którego akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach. Oto zapowiedź The Bustling World.

W tej produkcji autorstwa chińskiego studia FireWo Games możemy prowadzić własny biznes, założyć rodzinę… albo rządzić całym krajem. Gra daje nam zupełną dowolność w wyborze naszej ścieżki życiowej. Awanturniczy los wypełniony przestępstwami czy skromna farma? To zależy od nas. Obszerny opis na stronie produktu na Steamie wypełniony jest szczegółami na temat zawartości tytułu. Rozbudowany system ogrodnictwa, wytwórstwa, budownictwa czy kradzieży to tylko niektóre z atrakcji. The Bustling World oferuje także szereg zawodów do podjęcia i opcję zarządzania państwem. Nie zabrakło również form rozrywki czy życia rodzinnego.

Twórcy przede wszystkim chwalą się dynamicznością świata gry. Mieszkańcy sterowani przez sztuczną inteligencję będą sami podejmować decyzje na temat swojego życia. Na ich wybory będziemy wpływać my. Deweloperzy podają przykład – jeśli narazimy się postaci z wybuchowym temperamentem może zniszczyć nasz sklep. Nic w produkcji nie jest określone z góry i każdy z graczy ma szansę na zupełnie unikalne doświadczenie.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale wiemy, że odbędzie się w czwartym kwartale 2024 roku. Tym czasem, jeśli lubicie gry RPG dziejące się w dawnej Azji, może zainteresuje Was także Rise of the Ronin.

Scroll to Top