South of the Circle otrzymamy za darmo, ale trzeba się śpieszyć

Grafika z gry South of the Circle

Na platformie GOG Galaxy przez jakiś czas odbierzecie za darmo przygodówkę South of the Circle.

Nie tylko Epic Games Store rozdaje prezenty z okazji świąt. Bowiem na platformie GOG Galaxy odbierzemy zupełnie za darmo grę South of the Circle. Promocja ma jednak datę ważności. 

Tytuł przypiszemy do swojego konta za pomocą aplikacji lub strony internetowej. Należy się śpieszyć, bo zrobimy to maksymalnie do poniedziałku (1 stycznia) do godziny 15:00. 

South of the Circle to doceniona gra przygodowa, wydana przez polskie studio 11 bit studios. Produkcja zabiera nas do lat sześćdziesiątych XX wieku, w sam środek Zimnej Wojny. Wcielimy się w Petera, klimatologa i wykładowcę, który awaryjnie ląduje na Antarktyce. Pomożemy mu przetrwać na lodowym pustkowiu i znaleźć pomoc. W tym czasie główny bohater będzie wspominać swoją przeszłość. Przyjrzymy się jego dzieciństwie, pierwszym krokom w karierze, romansie na uniwersytecie czy politycznemu konfliktowi. Świat przedstawiony poznamy nie tylko przez retrospekcje. Mianowicie narracja prowadzona jest również przez dialogi i środowisko gry. Ponadto będziemy podejmować decyzje, które wpłyną na dalszy rozwój fabuły. Z kolei oprawa graficzna gry została utrzymana w prostym, ale klimatycznym kreskówkowym stylu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji, koniecznie przeczytajcie recenzję South of the Circle na naszym portalu. Poniżej znajdziecie też zwiastun gry. 

Scroll to Top