Naga broń, czyli PlayStation 5 od środka

Jeśli nie wiecie, jak zainteresować potencjalnych nabywców, weźcie przykład z Sony, który przyciąga graczy… wnętrzem swojej najnowszej konsoli.

 

Pomijając kosmiczny kształt, PlayStation 5 to przede wszystkim komponenty. W końcu od tego, co jest w środku uzależnione jest działanie gier, dla których przede wszystkim PS5 jest przeznaczone. Sony postanowiło podzielić się ze światem tym, co konkretnie znajdziemy wewnątrz białego pudełka, jeśli tylko postanowimy kiedyś odważyć się je otworzyć (czego jednak lepiej nie robić samemu).
 
Masayasu Ito – wiceprezes wykonawczy do spraw inżynierii sprzętu i operacji pokazał za pomocą filmu umieszczonego na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube, co faktycznie składa się na najnowszą “plejkę”.
Rzadkim, aczkolwiek ciekawym pomysłem jest prezentacja sprzętu właśnie w ten sposób. Dzięki temu każda osoba, która zakupi produkt Sony (i obejrzy powyższe nagranie), będzie mogła się przekonać o tym jak bardzo złożone urządzenie ma w swoim domu. 
Choć według tego pokazu, sama rozbiórka PS5 wydaje się relatywnie łatwa, tak raczej złożenie wszystkiego z powrotem mogłoby już nastręczyć odrobiny problemów. Tego typu rzeczy lepiej zostawić specjalistom.
Premiera PlayStation 5 w Polsce już 19 listopada. Warto do tego czasu przypomnieć sobie, w jakie produkcje przyjdzie nam zagrać i zrobić listę prezentową, skoro i tak powoli zbliżają się święta…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top