Cyberpunk 2077: nadjeżdża nowy Night City Wire

Cyberpunk 2077 wyścigi

Wygląd, specyfikacje i odgłosy pojazdów będą głównym tematem najnowszego streama

Kolejny epizod z cyklu Night City Wire wyemitowany zostanie w czwartek, 15 października o godz. 18:00 polskiego czasu. CD Projekt RED zapowiada szczegółową prezentację maszyn, którymi poruszać będziemy się po świecie Cyberpunka 2077. Podobnie jak w poprzednich odcinkach, nie zabraknie również nowych fragmentów gameplayu, ogłoszeń i tajemniczego “więcej”.

The 4th episode of Night City Wire is coming next Thursday, October 15 at 6PM CEST! This time, we’ll go into details about the looks, sounds, and specs of #Cyberpunk2077 vehicles. As usual, you can expect new gameplay footage, announcements, and more!

Do tej pory mogliśmy zobaczyć kilka super samochodów z Cyberpunka 2077, które są mieszanką retro bryk z futurystycznym zacięciem. Bardzo interesujący jest również motocykl,  przywołujący silne skojarzenia z Akirą. Wiadomo również, że kolekcjonerzy będą mogli zapełnić swoje garaże pre-customowanymi podjazdami, a fani rywalizacji wezmą udział w różnych ulicznych wyścigach. Pojazdy wyposażone są w sztuczną inteligencję, pozwalającą V przywołać je na żądanie. Chociaż nie można samodzielnie personalizować swoich samochodów, w Night City dostępnych jest dwanaście marek produkujących pojazdy. W zależności od upodobania będzie można je kupić lub ukraść, jednak im wyższa klasa tym będą trudniejsze do zdobycia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top