Watch Dogs: Legion wzbogaci się o mutliplayer oraz popremierowe dodatki

postacie z watch dogs: legion

Dużo nowości dostępnych będzie za darmo, za resztę trzeba zapłacić.

Kilka dni temu Ubisoft udostępnił na YouTube trwający ponad godzinę gameplay. Tak jak w poprzednich odsłonach, rozgrywka Watch Dogs: Legion będzie się odbywać na wielkim placu zabaw, którym tym razem stanie się Londyn przyszłości.Nowością jest natomiast możliwość rekrutowania każdego napotkanego NPCa. Wszyscy, czy to babcia w parku czy kontroler biletów w autobusie, posiadać będą własne cechy i umiejętności, którymi wspomagać będą naszą grupę hakerów DedSec w wyrwaniu kontroli nad miastem firmie ochroniarskiej.

Niedługo po premierze, bo już 3 grudnia udostępniona zostanie darmowa aktualizacja dodająca opcję gry mutliplayer. W rozbudowanym o nowe misje trybie będziemy mogli wziąć udział w zadaniach co-op dla czterech osób. Pojawi się również bitwa PvP na pająkoboty oraz death match, w którym do walki stanie do ośmiu przeciwników

Dużo emocji wzbudzają również nowe postacie: Wrench z Watch Dogs 2 oraz Darcy, kobieta asasyn inspirowana uniwersum Assassin’s Creed. Oryginalny bohater Watch Dogs, Aiden Pearce zostanie dodany do gry wraz z uruchomieniem Season Passa. Gracze, którzy wykupią przepustkę sezonową dostaną DLC Watch Dogs: Legion: Więzy Krwi oraz mogą być pewni dodatkowych bonusów.

Watch Dogs: Legion zadebiutuje 29 października na PS4, Xbox One, PC i Google Stadia. Premiera na PS5 i Xbox Series X/S odbędzie się w wraz wypuszczeniem na rynek konsol nowej generacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top