Najnowsze plotki o dacie premiery The Wolf Among Us 2

Chodzą słuchy, że data premiery gry zostanie ogłoszona podczas The Games Awards.

O tym, że wilk jeszcze nie umarł, dowiedzieliśmy się w zeszłym roku z krótkiego teasera, który możecie obejrzeć poniżej. Chociaż były to dobre wieści, bo po upadku Telltale Games nikt nie zakładał, że kontynuacja tej świetnej gry w ogóle powstanie, to nie zasypano nas praktycznie żadnymi szczegółami.

W tym momencie również opieramy się na nieoficjalnych informacjach, które pojawiły się na Redditcie. Twórcy podobno zamierzają wypuścić zwiastun gry podczas The Games Awards (w ten sam sposób zapowiedzieli tytuł rok temu podczas tego samego wydarzenia). Będzie to prawdopodobnie tylko jednominutowy film. 

Podano również, na jakich platformach (rzekomo) pojawi się kolejna odsłona epizodycznej przygodówki. Fani zagrają na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Sugerowana data premiery to zima 2021 roku.

Fabuła gry ma nas zabrać do bajkowego świata na dwa lata po zakończeniu pierwszej części, która zostawiała duże pole do popisu na kontynuację. Znów wcielimy się w Bigby’ego i wraz z nim trafimy do Vermont, by rozwiązać zagadkę zaginięcia pewnej postaci. Są duże szanse na to, że niektóre fragmenty ogramy nie tylko jako Wielki Zły Wilk, ale też jako Królewna Śnieżka. Całość zapowiada się tak, jak poprzednia odsłona, w formie pięciu epizodów.

Wszystkie te informacje to oczywiście plotki niepotwierdzone przez jakiegokolwiek twórcę. Wszystko powinno się wyjaśnić już 10 grudnia podczas The Games Awards.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top