Nowe gry od Hangar 13 – w tym Mafia 4

Poza Mafią 4 możemy oczekiwać produkcji science-fiction.

Na Reddicie  (chociaż w momencie pisania newsa usunięto oryginalny plik, a informacje pochodzą z serwisu Altchar) ujawniony został brytyjski kontrakt z Hangar 13, w którym jest powiedziane, że studio pracuje obecnie nad trzema nowymi projektami. Deweloperzy nie wypowiedzieli się oficjalnie, dlatego część z tych informacji to domysły.

Nie znamy szczegółów, ale jeden z nich ma być połączeniem gry akcji i przygodówki w świecie sci-fi. Do tego ma ona zawierać elementy nadnaturalne takie jak w inFamous: Second Son od Sucker Punch Productions.

Założenie, że jeden z projektów to kolejna odsłona Mafii nie jest błędne – jest to silna marka z licznym gronem fanów. Poza tym niedawny remake pierwszej części miał kilka elementów, które mogły sugerować postawanie kontynuacji.

O trzecim projekcie nic nie wiadomo, ale studio ma na tyle dużą swobodę twórczą, że ciężko nawet próbować zgadnąć, czego możemy się spodziewać. Oczywiście tworzenie tylu produkcji na raz jest trudnym zadaniem, więc miejmy nadzieję, że Hangar 13 podoła wyzwaniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top