Jakie zmiany przynosi nowa aktualizacja do Medieval Dynasty?

grafika z gry Medieval Dynasty, drewniany wiatrak nad wodą na tle drzew, Medieval Dynasty aktualizacja zmiany

Optymalizacja, śmieszny filmik i wiatraki – tak w skrócie prezentuje się nowa aktualizacja do Medieval Dynasty.

Render Cube to małe, łódzkie studio, które podjęło się zadania stworzenia symulacji łączącej survival, zarządzanie i akcję. Wczesny dostęp pojawił się na Steamie już 17 września 2020 roku i od tamtej pory jest sukcesywnie rozwijany i ulepszany. Jakie zmiany tym razem przynosi nowa aktualizacja do Medieval Dynasty?

Filmik przygotowany przez twórców jest dość enigmatyczny i ma raczej komediowy wydźwięk. Więcej dowiemy się za sprawą obszernego postu na stronie gry w serwisie Steam.

Często czytaliśmy o pragnieniu dalszego ozdabiania i dekorowania swojego domostwa. Chcemy pomóc Wam osiągnąć to marzenie i dlatego stworzyliśmy kilka nowych akcesoriów. Wasze domy w Medieval Dynasty dostaną również nowe okiennice i zasłony dla okien, półki, wazony i wiele innych [rzeczy].

Nic nie stoi na drodze ulepszenia Waszych osad z pięknych na zjawiskowe.

A skoro o ulepszeniach mowa: silnik gry również został ulepszony. Od teraz to UE 4.27.2 zasila Medieval Dynasty na Waszych komputerach.

Jak widać, twórcy postawili głównie na kosmetykę i optymalizację gry. Znalazło się jednak miejsce na nieco większy dodatek. Mowa tu o nowym budynku – wiatraku. Poza tym poprawiono trochę animacji, dźwięków i naprawiono niektóre denerwujące bugi.

Graliście już w produkcję Render Cube? Czy nowa aktualizacja i zmiany zachęcą Was do powrotu do Medieval Dynasty?

Scroll to Top