Nowa aktualizacja No Man’s Sky upiększa grę

No Man's Sky nowa aktualizacja Prisms - Kosmiczny podróżnik podziwia planetę, przed nim rozciąga się widok na sawannę

Hello Games nie próżnuje. Piąty rok No Man’s Sky obfituje w wiele dodatków. Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja do gry – Prisms.

To już trzecia wielka zmiana w grze w tym roku. Tym razem nowa aktualizacja – No Man’s Sky Prisms – skupia się na poprawieniu wizualnej strony tytułu. Zobacz wszechświat żywszy i piękniejszy niż kiedykolwiek do tej pory!

Rok 2021 upływa zespołowi Hello Games niezwykle pracowicie, ponieważ No Man’s Sky regularnie otrzymuje nową zawartość. Zaledwie kilka dni temu można było zdobyć w grze Normandię znaną z serii Mass Effect. Tym razem studio zaskoczyło graczy dodatkiem Prisms, który odświeża oprawę graficzną produkcji. W związku z tym piękniejsze stały się nie tylko planety, ale także gwiazdy, stworzenia, stacje kosmiczne, a nawet animacje podróży statkiem gwiezdnym pomiędzy układami!  Twórcy gwarantują, że przemierzając kosmos szybko przekonamy się, jak wiele elementów otoczenia zostało poprawionych. Podczas eksploracji planet zaskoczą nas nowe efekty pogodowe. Między innymi deszcz, który załamuje światło i reaguje z powierzchniami. Dzięki temu krajobraz po burzy sprawia wrażenie mokrego. Amatorów kosmicznych zwierząt ucieszy fakt, że nowa aktualizacja No Man’s Sky wprowadza zmiany też w tym aspekcie. Od teraz możliwe jest także oswojenie latających gatunków! Warto przyjrzeć się również swojej menażerii, niektóre okazy będące pod naszą opieką mogły obrosnąć w futro!

Jeśli jesteście ciekawi jakie inne zmiany wprowadza aktualizacja 3.5, to koniecznie zajrzyjcie na oficjalną stronę gry. Znajdziecie tam także zestawienie grafik No Man’s Sky przed i po modyfikacji Prisms.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top