Nowa ankieta od twórców The Sims

Twórcy The Sims po raz kolejny pytają fanów o zdanie! O co chodzi tym razem?


Całkiem niedawno pisałam o ankiecie, którą EA przeprowadzało wśród fanów serii The Sims, pytając, co można by ulepszyć w obecnej generacji. Tym razem wracam z kolejnymi zagwozdkami firmy, również dotyczącymi czwartej odsłony serii. 

16 stycznia 2018 roku pojawiły się w sprzedaży nowe akcesoria – Wielkie Pranie. Były to akcesoria w stu procentach tworzone przez fanów. Wpierw wybieraliśmy z kilku podanych dziedzin tematykę całych akcesoriów, a później ich styl, by w kolejnym etapie wybierać nawet konkretne ubrania, które nam się podobały, a które według nas powinny pokazać się właśnie w tym pakiecie. Twórcy pozwolili nam wtedy nawet wybrać ikonkę, która miała symbolizować owe akcesoria!Historia na szczęście znów się powtarza. Electronic Arts, gdyż raz kolejny podjęło współpracę ze swoimi wiernymi fanami, chce stworzyć od podstaw razem z nami kolejny pakiet akcesoriów. Dwa etapy są już za nami – wiadomo, że tematem przewodnim nowego pakietu będzie szydełkowanie i wszelkiego rodzaju DIY, sztuka i rękodzieło. W drugim etapie wybrany został styl – fani postawili na opcję DIY Delight, czyli, mówiąc w skrócie, prostotę i żywe kolory. 

Ja przychodzę do was dzisiaj z trzecią częścią głosowania, bo przecież hej! Lepiej późno niż wcale, prawda? No i nie oszukujmy się, że zawsze na ubrania i inne tego typu rzeczy zwraca się bardzo dużą część swojej uwagi przy zaopatrywaniu się w nowe rozszerzenia do The Sims
Do wyboru z przedstawionego tam kolażu 92 różnych części garderoby możemy wybrać piętnaście, które podobają nam się najbardziej. Te, które dostaną najwięcej głosów od całej społeczności będą właśnie ubraniami, które pojawią się w nowym pakiecie. 
Na marginesie przyznam się szczerze, że sama miałam spory problem, by ograniczyć się tylko do wymaganej piętnastki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top