Tryb multiplayer Cyberpunk 2077 najwcześniej w 2022 roku

Tryb multiplayer gry Cyberpunk 2077 idzie do nas naprawdę małymi krokami.


Okazało się, że informacja o przesunięciu premiery Cyberpunk 2077 jest tylko wierzchołkiem góry lodowej.

“Wersja multiplayer gry Cyberpunk 2077 jest kolejną planowaną przez nas grą AAA. Biorąc pod uwagę, że premiera gry (wersji single-player – przyp. redakcji) będzie miała miejsce we wrześniu, wydaje się, że wydanie trybu multiplayer w 2021 roku wydaje się mało prawdopodobne” 

– tak podczas telekonferencji oznajmił Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt Red. Zgodnie z zapowiedziami, grę w wersji multiplayer zobaczymy wpierw na PS4, Xbox One oraz PC. 
Mimo iż Redzi zapewniają, że nie spodziewają się problemów i kar w związku z opóźnieniem (które przecież zdarzyło się również w przypadku Wiedźmina, a zobaczcie, jak świetne RPG dostaliśmy), wszyscy po cichu liczą, że nie stanie się nic, co przeszkodziłoby Cyberpunkowi rozwinąć skrzydła. 
Jak już doczekamy się premiery, czeka nas parę miłych niespodzianek. Multiplayer będzie z założenia osobną grą, tworzoną z duchem AAA, dzięki temu wiemy, że na bank dostaniemy masę nowego contentu. 
Chciałoby się wymienić więcej zalet zachęcających do czekania… Niestety na tym informacje się kończą. Wszystkie szczegóły są na razie trzymane w tajemnicy.
Mimo iż zdania wśród czekających na grę są podzielone, to patrząc na rozwój Redów, można spokojnie powiedzieć, że cierpliwość się opłaci, nawet jeśli premiera trybu multiplayer nastąpi dopiero w 2022 roku. Pocieszyć może fakt, że do tego czasu każdy spokojnie ogra Cyberpunka w całości, a później zabrać się za grę wieloosobową.
Autor: Shana Banana

1 thought on “Tryb multiplayer Cyberpunk 2077 najwcześniej w 2022 roku”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top