Nowa gra od CD Projekt Red już w przygotowaniu

Czerwony ptak, symbol studia CD Projekt Red

Czy doczekamy się czwartej części z serii Wiedźmin?

10 grudnia bieżącego roku zadebiutował Cyberpunk 2077. Z jednej strony niewątpliwie okazał się komercyjnym sukcesem, z drugiej, znalazł się w ogniu krytyki z powodu obecnych w nim licznych błędów.

CD Projekt Red nie zwalnia jednak tempa. Podczas rozmowy z Business Insider Polska Adam Kiciński zdradził, że studio pracuje już nad nowym projektem. Zespół odpowiedzialny za pracę koncepcyjną, czyli zajmujący się tworzeniem fabuły, przygotowuje pierwsze szkice kolejnej gry. Kiciński podkreśla, że deweloperzy mają mnóstwo pomysłów, znacznie więcej, niż byliby w stanie realnie zrealizować.

Fani spekulują, że “Redzi” mogą pracować nad kolejną częścią Wiedźmina. Jest to całkiem prawdopodobne – gry osadzone w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego są jednymi z najpopularniejszych i zapewniły studiu wysoką pozycję na rynku. Wydaje się zatem możliwe, że twórcy wrócą do uznanej już marki.

Na ten moment Adam Kiciński nie udzielił jednak informacji, o czym będzie opowiadać nowa gra. Żeby dowiedzieć się, czy faktycznie powstaje kolejny Wiedźmin, będziemy musieli poczekać na oficjalne oświadczenie studia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top