Nowa klasa w Black Desert Online

Black Desert Online otrzymał nowego zabójcę i szykuje się do kolejnej aktualizacji.


Pearl Abyss twórca Black Desert Online – w sierpniu pochwalił się raportem finansowym. Nic dziwnego, skoro Black Desert Online dostaje aktualizacje co tydzień, a co najmniej dwa razy w miesiącu pojawia się nowy event i nowa zawartość. 

410 milionów złotych tyle Pearl Abyss zarobiło od kwietnia do czerwca 2020. Aż 85% tej kwoty wygenerowało Black Desert Online. Motorem napędowym są gracze z Europy i Ameryki Północnej, odpowiadający za 48% zysku. Przy takich wynikach nie można się dziwić, że twórcy troskliwie pielęgnują BDO.

 

Hashashin – pustynny zabójca – wejdzie dopiero za kilka dni, czyli 2 września 2020, ale jeśli stworzymy postać już teraz i poczekamy do kolejnej aktualizacji, możemy zyskać całkiem przyjemne nagrody*. Co oferuje nam Pearl Abyss i Kakao Games?

  • Secret Book of Old Moon (7 Days)
  • Inventory +4 Expansion Coupon
  • Trainer’s Flute (30 Days)
  • Black Cloaked Cat
  • Blessed Message Scroll (100 min) x5

 

Jeśli stworzymy naszego Hashashina i uznamy wygląd naszej postaci za oryginalny lub w jakiś sposób wyróżniający się, warto go udostępnić w Beauty Album. Jeśli innym graczom spodoba się nasza postać i trafi do TOP 50 najczęściej pobieranych, to mamy szansę na wygraną, bowiem twórcy spośród tych prac wybiorą 5 najlepszych i 3 najbardziej unikatowych. Co można wygrać?

  • Blessing of Old Moon Pack (15 Days), który zawiera: Value Pack (15 Days), Blessing of Kamasylve (15 Days), Secret Book of Old Moon (15 Days).
  • Merv’s Palette (7 Days)

 


To nie koniec! Wakacje się kończą, tak samo skończył się letni sezon, ale nie na długo, bowiem już od 2 września rozpoczyna się kolejny –  jesienny. Tak jak poprzedni, gwarantuje on 100% więcej Combat Exp i 20% więcej Skill Exp czy wymianę Tuvala Gear na Boss Gear! Wraz z tym mamy okazję już teraz stworzyćnową postać sezonową i również za to dostać nagrody*. Jakie?

        Item Collection Increase Scroll (60 min) x5

        [Event] Shining Shakatu’s Seal x10

        Gold Bar 1000G x1 (100 mln silver)

        [Season] Finto’s Filling Juice x10

        [Season] Finto’s Sweet Juice x10

        [Season] Finto’s Fresh Juice x10

        Premium Elixir Box x3

        Advice of Valks (+60) x1

 

*Tworząc Hashashina jako postać sezonową, nagrody się sumują i dostajemy wszystkie z obu eventów za jednym razem!

 

Autorka: Rithil

Zapraszamy do śledzenia grupy Black Desert Online | Polska na Facebooku!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top