Czego jeszcze, prócz gry Shadow Warrior 3, możemy się spodziewać od Devolver Digital?

Postać z gry Shadow Warrior 3 od Devolver Digital

Ekipa Devolver Digital zamieściła na Twitterze intrygujący wpis.

Devolver Digital to amerykański wydawca gier nominowany m.in. w The Game Awards. Ta utworzona w 2009 roku firma jest jednym z większych graczy na rynku gier indie na świecie. Znana jest między innymi z Fall Guys: Ultimate Knockout, które w 2020 roku biło rekordy popularności. Na rok 2021 studio zapowiedziało przede wszystkim Shadow Warrior 3, ale parę dni temu zaskoczyło fanów tajemniczym tweetem:

Według wpisu na popularnej platformie studio planuje dodatkowych pięć gier, których jeszcze w żaden sposób nie zapowiedziało. Niestety nie wiadomo, jakie tytuły chodzą im po głowie. Zatem nie mamy wyboru, musimy cierpliwie czekać, aż zechcą uchylić rąbka tajemnicy.

Dzięki powyższemu tweetowi wiadomo w każdym razie, że ekipa z Devolver Digital ma w planach wydanie w 2021 roku kilkunastu pozycji. W zależności od tego, czy liczymy produkcje, które są już we wczesnym dostępie, takie jak Noct lub Blightbound, czy nie, liczba planowanych gier i tak jest dość imponująca. Wychodzi na to, że do Shadow Warriora 3 i takich pozycji jak Olija, SCUM oraz Weird West dochodzi pięć niewiadomych.

Ciekawe, czy przytoczony przez nas tweet jest początkiem jakiejś akcji ujawniania przyszłych premier? A może to tylko chwyt marketingowy i teraz przez pół roku nie usłyszymy o żadnych nowych tytułach od Devolver Digital? Zatem jakie jest Wasze zdanie? Na które gry od tego studia najbardziej czekacie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top