Nowe produkcje od Warner Bros. w wyższej cenie na PS5 i Xbox X/S

GameStop Italy ujawnił na swojej stronie, że nowe produkcje DC najprawdopodobniej trafią do sprzedaży na nową generację w wyższych cenach.


Nowy standard potwierdza się zarówno w przypadku Gotham Knights, jak i Suicide Squad: Kill The Justice League


Zaledwie kilka tygodni temu pojawiły się informacje o zainteresowaniu zakupem całego działu Warner Bros. Games przez firmę Microsoft. Dzięki bardzo pozytywnemu odbiorowi zapowiedzianych na DC FanDome gier AT&T zmieniło jednak decyzję i postanowiło samodzielnie zaproponować graczom między innymi wspomniane pozycje. 


Decyzję mogła przypieczętować możliwość wkroczenia na wyższy próg cenowy na nową generację. Taką ewentualność zwiastują dodane do katalogu GameStop Italy nowe tytuły od DC.  Gotham Knights na PS4 i Xbox One został wyceniony na 70,98 euro (około 321 zł), ale w przypadku nowej generacji będziemy musieli zapłacić nieco więcej, bo aż 74,98 euro (około 340 zł). Wydanie Suicide Squad: Kill The Justice League jest planowane wyłącznie na PlayStation 5 i Xbox  X/S, a zapłacimy za niego również około 75 euro.


Możliwość dołączenia do nowego standardu cenowego kolejnych firm zwiastował analityk NPD, Mat Piscatella, którego zdaniem gracze i tak zdecydują się na zakup produkcji za 349 zł


Autorka: CherryPie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top