Nowe skiny w Overwatch i wydarzenie All-Stars 2020

Blizzard nie odpoczywa w kwestii wydarzeń w grze Overwatch.


Najpierw pojawił się event z Tracer, w którym można było otrzymać unikalny skin, związany z  pierwszą częścią komiksu London Calling. Natomiast kilka dni temu studio zapowiedziało nowe skórki, które pojawią się 29 września i nabyć je będzie można do 12 października w ramach eventu All-Stars 2020Zacznijmy od tego, które postacie otrzymają skiny i jak będą one wyglądały. Ogólną tematyką skórek jest mitologia i szeroko pojęty spirytualizm. Pierwsze dwie nowości reprezentują niebo i ziemię. Reinhardt – jako postać fabularnie pochodząca z Niemiec – posiadać będzie skin “Gaia”, z widocznymi motywami z mitologii nordyckiej i celtyckiej. Natomiast D’va, której skórka czerpie z kultury Pacyfiku, ma przedstawiać niebiańskość. Kolejna antagonistyczna dwójka występuje w roli ognia i wody – Genji przedstawiony jest jako płomienne bóstwo, a skin Tracer odzwierciedla Atlantydę.Zwolennicy grania na supporcie również nie zostali pominięci. Doktor Angela Ziegler będzie nosić skórkę przedstawiającą Księżyc, a Lucio wystąpi jako złote Słońce. 


Jak zdobyć nowe skórki w grze Overwatch?
Otóż będą one dostępne jako Overwatch League skins, które nabyć można jedynie za League Points – można je zdobyć m.in. podczas oglądania na żywo meczy e-sportowych z Overwatcha.

Event ten ma zachęcić graczy do oglądania rozgrywek, które będą miały miejsce chociażby na początku października. Trzeba jednak przyznać, że już same skiny stanową naprawdę dobrą reklamę dla Overwatch League


Autorka: Kamila “Misha” Fajczyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top